Profesional Sports Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Profesional Sports Team

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Evropske Lige

4 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Evropske Lige Empty Evropske Lige Čet Okt 20, 2011 12:29 pm

Admin


Admin

Arrow

2Evropske Lige Empty Re: Evropske Lige Čet Okt 20, 2011 10:00 pm

charly0900



jel ovdje da pisemo parove ili??

3Evropske Lige Empty Re: Evropske Lige Ned Okt 30, 2011 11:31 pm

domi



16:00 Nižnekamsk - Traktor Chelyabinsk pick over 5.5 @2.00 Hattrick
Stake 3/10

Ovdje se treba očekivati dosta golova...Nižnekamsk jako ofanzivan-uništili su Spartaka usred Moskve 2:7 i dobili Rigu na Penale 5:4. Traktor želi nastaviti svoju formu nakon pobjeda nad Sibirom i Amurom(3:2, 3:1). Obje momčadi bez većih izostanaka. Tradicija govori da u Nižnekamsku između ovih ekipa pada dosta golova(3:4OT, 2:4, 4:2, 4:3OT, 5:2, 2:4). Kvota je odlična i treba ju uzeti.

4Evropske Lige Empty Re: Evropske Lige Uto Nov 01, 2011 10:16 am

domi



‎02.11.2011. Rusija KHL
16:00 Neftekhimik Nižnekamsk - Barys Astana pick 2 @2.70 Supersport
Stake 4/10

Obje ekipe podjednakog kvaliteta. Nižnekamsk zauzima 9. mjesto, a Astana 11. mjesto na zapadu. Nižnekamsk je vezao dvije pobjede, ali je zato u prošlome kolu uslijedio potop. Poraženi su kod kuće 2:8 od sjajnog Traktora. Ovaj poraz mislim da je jako uzdrmao Nižnekamsk i pokazao im koliko su golmani Franskevich i Tarkki u očajnim formama. No naravno nisu samo golmani krivi za to, nego i obrana, kojoj fale dva ključna igrača - Nikolai Belov(C,15n 1g 5a) i Nikita Shitov(15n 3g 3a). Oni će bez njih biti i protiv Astane. No to nije sve-u napadu im fale Martin Cibak(15n 4g 3a) -treći igrač po bodovima i Oscar Osala(10n 1g 0a), manje bitan igrač. Astana je nakon katastrofalnih rezultata i promjene trenera doživjela procvat u igri - zadnje dvije utakmice pobijedili su Novokuzneck i Novosibirsk. Prva napadačka linija Bochenski-Novotny-Kreps funkcionira jako dobro, pogotovo Bochenski koji je zabio 5 golova u zadnje tri utakmice. Falite će im samo Evgeny Fadeev u ovoj utakmici(0n 0g 0a). Mislim da Barys nastavlja svoju seriju pobjeda, jer Nižnekamsk je doživio šok nakon visokog poraza od Traktora, imali su samo 2 dana za odmor(što smatram da je nedovoljno iako igraju opet kod kuće), dok je Astana imala 4 dana odmora i mislim da dolaze spremni pobijediti. Kvota je i više nego dobra na ovaj tip, mislim da je Astana u ovome meču potcijenjena.
FT 3:5



Poslednji izmenio domi dana Sre Nov 02, 2011 10:43 am, izmenjeno ukupno 1 puta

5Evropske Lige Empty Re: Evropske Lige Sre Nov 02, 2011 2:07 am

el pibe

el pibe

ej Domi, CSKA treba da dobije danas Vityaz ?

6Evropske Lige Empty Re: Evropske Lige Sre Nov 02, 2011 10:44 am

domi



E sori sto nisam ranije pogledo tvoju poruku..eto Vityaz je dobio na penale, mogu reci zasluzeno, dizu formu..CSKA bio slab danas Smile a nista idemo dalje, petak opet KHL, bit ce para Smile

7Evropske Lige Empty Re: Evropske Lige Čet Nov 03, 2011 11:04 am

domi



Hokej, Rusija KHL
12:00 Salavat Yulaev Ufa - Traktor Chelyabinsk pick 2 @2.90
Stake 3.5/10

Susret dvaju timova u potpuno suprotnim situacijama. Ufa je i dalje u krizi; i dalje se izlaz iz te krize ne vidi. Iako je danas otpušten trener Mikhalev. Protiv Traktora momčad će voditi pomoćni trener Vener Safin. Momčad je puna problema, bivši trener nije nikako mogao posložiti linije, timski duh u ekipi je nikakav, bonusi za prošlogodišnje osvajanje Gagarin Cupa nisu još isplaćeni. Uz to ozlijeđeni su jedan od nositelja igre Grigorenko, zatim golman Ersberg, pa još Taratukhin, Trubachev, Tverdlovsky. Navodno se i Radulov i Svitov žale na ozlijede, ali mislim da je njihov glavni problem totalna nemotiviranost. Tom rječju bi se mogla opisati cijela momčad Ufe. Traže se rješenja ali mislim da je konačno rješenje jako daleko. S druge strane tu je ekipa Traktora, koja igra gotovo savršeno. Momčad je kompletna i ovako uigrano zbilja izgledaju jako opasno. Njihov golman Garnett je proglašen najboljim golmanom tjedna. LInije su im jako uigrane i mislim da je trener Belousov to jako dobro posložio. Trenutno su u seriji četiri pobjede zaredom, zadnje su pobijedili Kazana usred Tat-neft Arene. Stvarno strašno jaka momčad i mislim da oni mogu Ufu lako pobijediti ovdje. Kvota na Traktora opet jako value i mislim da se to treba iskoristiti, jer ovakvih kvota neće biti često.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Similar topics

-

» Evropske Lige
» Ostale lige

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu